AKTUALNOŚCI
O KLIMKU
OSIĄGNIĘCIA
GALERIE
FILMY
SPONSORZY
KSIĘGA GOŚCI
LINKI
 
Odwiedzin: 836435

Sponsor Generalny

INDECO S.A.

INFORMACJE O FIRMIE

Firma Indeco S.A. jest czołowym, wieloletnim i doświadczonym producentem i dostawcą systemów, komponentów i prefabrykatów oraz rozwiązań służących zabudowie wnęk i budowie szaf opartych o drzwi systemowe INDECO.

Dostarczane przez INDECO systemy zamocowań oraz obramowań drzwi systemowych pozwalają na zastosowanie jako wypełnień różnorodnych materiałów takich jak płyty laminowane, szyby bezbarwne i kolorowe, lustra, płyty rattan, SIBU, LOOM, płyt tapetowanych i obciąganych materiałami oraz wielu innych.

Niemal nieskrąpowane możliwości wykorzystania różnych materiałów do produkcji drzwi systemowych przezproducentów końcowych decydują o wszechstronnych zastosowaniach drzwi systemowych INDECO począwszy od zabudów wnęk poprzez garderoby i szafy ubraniowe, szafy biurowe, pokojowe, hotelowe aż po zastosowania specjalne jak drzwi przechodnie lub szafy w pomieszczeniach ze skośnym sufitem.

O sukcesie drzwi systemowych INDECO zadecydowały oprócz wysokich walorów użytkowych i estetycznych również łatwość produkcji produktów finalnych, łatwość montażu, bezpieczeństwo użytkowania i wysoka trwałość. Walory te sprawiły, że produkcja drzwi systemowych INDECO stała się podstawą działalności setek firm spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Firmy te działają w systemie partnerskim INDECO uzyskując sprawdzone rozwiązanie na prowadzenie dochodowego przedsięwzięcia.

Sieć INDECO charakteryzuje realizacja rozwiazań uwzględniających specyficzne wymagania konsumenta przy uwzględnieniu szczególnych uwarunkowań architektonicznych (wnęki, obniżone i skośne sufity, filary, podciągi, rury itp.) pozwalających nie tylko dostosować się do istniejących warunków ale nawet maskować defekty architektoniczne. Sieć INDECO zaspokaja potrzeby konsumentów na rozwiązania niestandardowe i unikalne, wytwarzane „na wymiar” oraz dostarcza szeroką gamę rozwązań standardowych.

Uniwersalne drzwi systemowe znajdują zastosowanie i uznanie u użytkowników - stanowią podstawę budowy szaf, garderób, pawlaczy, wykorzystywane są w biurach, sypialniach, salonach, hotelach.

Łatwość produkcji drzwi systemowych INDECO sprawiła, że właśnie to rozwiązanie jest najczęściej wykorzystywane do samodzielnego wykonywania przez majsterkowiczów. "Na dowolny wymiar" – to podstawowa cecha produktów INDECO.

Oficjalna strona INDECO S.A. www.indeco.pl.