LINKI

Odwiedzin: 711322
Aktualności
2012-03-12 Klemens zmierzy się z mamutem
Trener Łukasz Kruczek już dziś ogłosił kadrę skoczków na finałowe zawody Pucharu Świata, które odbędą się na mamuciej skoczni w Planicy. W drużynie znalazło się miejsce dla Aleksandra Zniszczoła i Klemensa Murańki, dla których będzie to debiut na tak dużym obiekcie.
2012-03-06 Pucharowe punkty Klemensa
Zawody Pucharu Świata w Lahti z pewnością można uznać za udane. Po dobrym starcie naszej drużyny (trzecie miejsce) udany występ zaliczył również Klemens.
2012-03-03 Puchar Świata w Lahti: Polacy na podium!
Austriacy wygrali sobotni konkurs drużynowy Pucharu Świata na skoczni HS 97 w Lahti. Na drugim stopniu podium stanęła ekipa Niemiec, a trzecie miejsce wywalczyli Polacy, którzy do Niemców stracili zaledwie 0,6 punktu!
2012-02-28 Erzurum: Najdłuższy skok i srebro w drużynie
W tureckim Erzurum zakończyły się Mistrzostwa Świata Juniorów w skokach narciarskich. Dziwna decyzja sędziów spowodowała, że skok Klimka anulowano, a serię powtórzono. Lepiej było w konkursie drużynowym - nasi zawodnicy zakończyli zawody na drugim miejscu podium.
2012-02-17 Mistrzostwa Świata Juniorów tuż tuż
Już 23 lutego rozpoczną się Mistrzostwa Świata Juniorów. Zawody odbędą się w tureckim Erzurum. Na skoczni K-95 odbędzie się konkurs indywidualny, a już dwa dni później (25 lutego) skoczkowie zmierzą się drużynowo. Trzymajmy kciuki za Klemensa i naszą drużynę!
Aktualności 120 na 24 stronach. Strona: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |